24e verjaardag U2 @ Red Rocks/U2
Op 21 augustus 2008 is het 25 jaar geleden dat U2 het befaamde concert heeft gegeven op Red Rocks. Het concert kreeg een grote bekendheid vanwege de regen, mist en de indrukwekkende achtergrond. Rolling Stone Magazine noemt het optreden één van de vijftig meest invloedrijke gebeurtenissen in de popmuziek. Dit optreden is alleen op video uitgebracht (wij wachten nog op de DVD versie)
Led Zeppelin gerucht of .../Muziek
Okee, morgen dus naar Genesis. In september naar The Police. Helemaal goed dus en afgelopen week liet ik ook al weten dat The Verve een reünie houdt.
In het rijtje geruchten en informaties over reünies van Grote Namen uit de wereld van de pop en de rock is in berichten op het internet nu ook de naam van de legendarische hardrockband Led Zeppelin opgedoken. Zanger Robert Plant schiet de geruchten echter af, zo valt er via de site van platenmaatschappij Roadrunner te lezen.
Phil, Mike & Tony/Muziek
Beter bekend als Genesis! Morgen live bij aanwezig als ze een eenmalig optreden geven in de Arena

Meat loaf/Live

Meatloaf in Heineken Music Hall (A'dam - 27062007)
Voorprogramma: Marion Raven (Akoestische set)
Meatloaf: 20:30 - 22:55
Woensdagavond een lekkere avond gehad bij Meatloaf in de HMH. Ik was 9 toen Bat out of hell uitkwam. Paradise by the dashboard light was DE hit. Van mijn zakgeld kocht ik de LP. Die was 30 jaar geleden net zo duur als een huidige CD. Met dien verstande dat we toen met guldens betaalde...Als je dan als klein ventje maar nu 30 jaar later deze gast live meemaakt, dan wil je daar bij zijn natuurlijk!
Lang niet meer zo goed bij stem, maar toch een bijzondere gave avond gehad en dan mag Meat niet meer zo goed bij stem zijn, de begeleidingsband was supergoed! De 2 zangeressen waren overigens wel goed bij stem en konden het zanggedeelte mooi aanvullen. Meat zingt met veel theatergevoel, kortom, je hebt ook nog 's het idee dat je soms bij een Shakespeare uitvoering aanwezig bent. Al met al, erg geamuseerd!
We are the angry mob/Muziek
We are the angry mob, we read the papers everyday.
Op 20 augustus verschijnt de derde single uit "Yours truly, angry mob" van Kaiser Chiefs. Dit wordt het heerlijke "The Angry Mob"
Elvis is back/Media
Elvis is back! Wel, de titel klopt natuurlijk niet helemaal. De King of Rock 'n Roll overleed immers op 16 augustus 1977. Maar zojuist las ik dit:
Jack White heeft het er maar druk mee. Met ex-vrouw Meg White heeft hij zojuist met Icky Thump de beste White Stripes-plaat ooit gemaakt. Intussen oefent hij ook alweer met zijn tweede band The Raconteurs van nieuwe plaatopnames. En nu bereikt ons het nieuws dat hij ook weer gaat acteren in een speelfilm. In Walk Hard, met in de hoofdrol acteur John C. Reilly (Magnolia), neemt White de rol op zich van niemand minder dan de King of Rock 'n Roll: Elvis Presley.
Spam! Spam! Spam!/Algemeen
Shit! Vannacht heeft een "spambot" in 5 berichten op het Kick FM weblog zo'n 40 berichten achtergelaten. Heb ze zojuist verwijderd. Aan de instellingen op dit weblog zijn wel wat dingen te doen, maar door de layout ook weer niet. Beetje te technisch verhaal.
In elk geval: als je reageert, wordt je reactie even opgespaard. Ik zal die zo snel mogelijk doorlaten (modereren), zodat ze zichtbaar worden.
The Verve komt terug/Nieuws
Eigenlijk, is dit wel erg gaaf nieuws! Toch?
The original band of Richard Ashcroft, Nick McCabe,Simon Jones and Pete Sailsbury have got together for the first time in almost a decade.
In a statement, the band have announced they were: "Getting back together for the joy of the music."
It is believed they will take a summer break and then return to the studio to complete their next album.The band broke up in 1999, with the tumultuous relationship between Ashcroft and McCabe being well documented with the two exiting the band repeatedly since they began in 1993.
Download top-750/Radio

De lijstjeszender bij uitstek is Radio Veronica. Deze week de verkoopcijfers (uhhh, ik bedoel de downloadcijfers) van iTunes over het afgelopen half jaar. Hierboven zie je de top-10. Grote verrassing in die top-10 is natuurlijk Klein Orkest met "Over de muur".
Ook U2 is weer goed vertegenwoordigd in de complete lijst. Maar liefst 23 songs vind je er in terug. De hoogste staat op 18. "One" is de meest gedownloade U2-track. "The Sweetest Thing" de minste. Deze song komen we tegen op plekkie 746. Daarmee staat die plaat nog net in de Download Top-750
Editors/Luistercorner
Oef! Zojuist op de 3FM website het nieuwe album van The Editors beluisterd. De CD is tweede van de groep en is deze week op de Nationale popzender de week-CD! En terecht. "An and has a start" zoals het nieuwe album heet, zit vol met heerlijke tracks. "Smokers outside the hospital doors" kende wel al, maar de resterende songs verdienen ook zeer zeker een welverdiende pluim!
Wat een steengoeie plaat. Dat wordt zeker kopen!
Slide away/U2
Slide away! De song die Bono en Hutchence hebben opgenomen. En dit lees ik dan op 3FM
Regiseur Nick Egan werkt aan een film over voormalig INXS-voorman Michael Hutchence.
Hutchence overleed tien jaar geleden op mysterieuze wijze in een hotel in Sydney.
De titel van de film wordt waarschijnlijk Slide Away. Er was sprake Hutchence in de film zou worden gespeeld door Johnny Depp. Of Depp de rol op zich neemt is echter de vraag. Hij zou zichzelf niet 'glammer' genoeg vinden.
Hutchence overleed in 1997 waarschijnlijk nadat hij zich per ongeluk met een riem had opgehangen. De zaak rond de dood van de zanger is echter nooit helemaal opgelost.
Prince - Guitar/Videoclip

Get dirty at the club again!
Ja hoor, hij is terug van weggeweest en hoe! Binnenkort begint hij aan z'n Europese tournee die 21 concerten bevat. Deze worden overigens alleen in Londen gehouden. Half juli verschijnt z'n nieuwe album die Planet Earth heet.
De eerste single van die CD wordt 'Guitar'. Geweldig nummer. En zoals hij zegt, het nummer (de gitaarriff) lijkt verdacht veel op U2's I Will Follow. Toeval of niet, het is uitstekend gejat.
Een officiƫle videoclip is er nog niet, maar wel een gave preview. Je ziet 'm na de klik.
The Scene live in Paradiso/Live
Heerlijk! Paradiso Amsterdam van vrijdag 8 juni. Op de bühne staat The Scene. Het concert is te zien via het heersende muziekkanaal Fabchannel
Politie inval bij The Editors/Muziek
Ja, de titel van dit logje klopt. The Editors en een lachwekkend berichtje wat ik zojuist las op de website van NME:
Vorige week woensdag moest de band The Editors hun optreden afbreken in het Duitse Keulen. De rockband gaf een optreden in een kerk, toen de politie gewapend en al (!) de Kulturkirche bestormde. Vanwege het harde volume moest het optreden per direct gestaakt worden.
We're looking for your voice/U2
Al eerder schreef ik over het Duitse concert ten bate van Make Poverty History. Alles hing samen met de G8 top die onlangs is gehouden. Wederom stonden Bob Geldof en Bono (die 2,5 jaar geleden al z'n tanden erin vastbeet om nu echt actie te ondernemen) op de barricade om de actie extra kracht te geven. Ook Herbert Grönemeyer (hier de originele videoclip trouwens) was aanwezig. In Nederland niet zo heel groot artiest, in Duitsland des te groter. In 1988 scoorde hij een klein hitje met "Halt mich"! Schitterend nummer trouwens.
Maar goed, na de klik zie je een optreden van Youssouh N'Dour, Bono en Bob Geldof. Onder andere Carry that weight, waarbij alle G8 leiders worden opgenoemd en People get ready worden gespeeld.
Rookstokje/Algemeen

...en zo kreeg ik een rookstokje. Een weblog estafette met een aantal vragen...
- Wanneer is jouw datum?
- Wanneer gaat jouw datum zijn?
- Hoe komt het dat je (n)ooit bent begonnen?
Voordat ik antwoord geef, ga ik deze doorsturen naar Peter en Patricia. Misschien willen zij het 'stokje' overnemen?
Blondie vs Lilly Allen/Muziek

Nog lang geen oud & nieuw, maar we kunnen er toch even, midden juni, over spreken. Blondie de band van Deborah Harrie stond samen met Lily Allen op het Rockefellar Plaza. Ze zongen het bekende 'Heart of Glass' in het populaire TV programma 'The Today Show'
We hebben een MP3'tje en uiteraard ook beeld.
Paolo Nutini live/Muziek

Festivaltijd is de muziekperiode waarin we nu leven en Rock Am Ring is zo'n gaaf festival. Dit festival is gehouden van 1 tot en met 3 juni. Paolo Nutini is zo'n gast die veel van die zomerfestivals afstruint en dat is gewoon lekker om te zien en te horen. Een zoektocht op Internet bracht mij op MTV.nl waar je 10 nummers live kunt zien.
Dan ook gelijk maar even een TV tip wegschrijven. Aankomend weekend van 15 op 16 juni is Rock Am Ring op de WDR te zien. Ook een nacht later staat de WDR in het teken van dit festival.
Zendmast bedreigt door Noordzee/Nieuws
Een 45 meter hoge stalen zendmast in Whitby staat op een klif aan de monding van de rivier de Abbey nabij de Noordzee. Uitspoeling van de grond (erosie) heeft er echter voor gezorgd dat de mast nu aan de rand van de afgrond staat. Om te voorkomen dat de ongeveer 13000 inwoners van de regio Whitby verstoken blijven van radio en televisie via de ether...
Prince herenigd met Wendy & Lisa/Muziek
In de jaren '80 scoorden de meiden Wendy & Lisa een paar grote hits. 'Are you my baby', 'Sideshow', 'Lolly lolly' en hun eerste succes uit 1987 'Waterfall' en dat waren toch wel erg leuke liedjes! Toch? Leuk nieuws lees ik zojuist op nieuws.nl.
Voor zijn nieuwe album is Prince herenigd met twee oude bekenden. Hij heeft het duo Wendy & Lisa aangetrokken als gastmuzikanten voor zijn cd 'Planet earth'. Het album wordt op 16 juli uitgebracht door Columbia Records. Dat maakt Sony BMG, waarvan Columbia een dochteronderneming is, vandaag bekend.
Doorloper juni/Popdoorloper
Zoals hier te horen is de uitzending van de podcast wat vertraagd. Hierdoor is ook een rechtstreekse entry voor de Kick FM Popdoorloper zo laat in juni online. Hoe dan ook, we zijn op zoek naar een onderbroken aaneenschakeling van hits. De ketting mag niet verbroken worden, door gebruik te maken van de titel en/of artiest.
Daar zitten wel een aantal spelregels verbonden.
De opgave waarmee je verder kunt is: Dusty Springfield - In Private
Met welke plaat gaan we verder? Je kunt reageren via deze site, of gewoon door op het reageerlinkje hieronder te reageren. Succes!
Dagje Tiel/Algemeen
Gisteren een lekker dagje eruit geweest. We zijn naar Tiel geweest waar m'n maatje Walter woont. Gezellige middag gehad, die we hebben afgesloten in het centrum voor een hapje. In het hart van 'Flipje' (zie de foto) hoorde we U2 muziek! Hey, even kijken en luisteren natuurlijk. Wat een toeval, want juist in de ochtend schreef ik al dat U2 in Brussel in Europa van start ging met de Vertigo tour. Het bleek de band Sudden Impact te zijn. Een goeie U2 coverband.
Al ruim 12 jaar een begrip op de Nederlandse podia en bij de U2 fans. Sudden Impact is in 1995 opgericht door Margreet. Zij is sinds jaar en dag een groot fan van U2 en vond het leuk om een coverband te beginnen en de muziek te spelen van haar idolen.
Bekijk de foto van de band in een grotere afbeelding
Podcast #2/Kick FM
Zo, hè hè! Eindelijk de tijd gehad om een nieuwe podcast op te nemen. Het heeft even geduurd, maar eindelijk weer gelukt dus. De nieuwe Kick FM aflevering, van de maand mei. Precies. Veels te laat natuurlijk.
Vanwege drukte gewoon niet aan toegekomen,
maar, je kunt ''m weer beluisteren. Een lekkere show met weer 14 gave liedjes. Na de klik alle info die je nodig hebt. Playlist en de 'luister-player'!
Reacties op de onderdelen (vetgedrukt) van het programma, kun je hier kwijt! Dat is de contact pagina van Kick FM. Voor alle reacties op deze podcast klik je natuurlijk op de reageerlink.
Vandaag alweer 2 jaar geleden/U2
Ik weet het nog heel goed. In de vroege ochtend gingen we op pad naar Brussel voor de opening van de Vertigo Tour in Europa. Alles was mee en we hadden ergens in de stad zelf een hotelletje zodat we een overnachting konden maken. We hadden de beste tickets, het zogenaamde blauwe vak, waardoor je helemaal vooraan kon staan! Prima geregeld dus door een zuiderbuurtjes. Het voorprogramma waren de bands The Thrills en Snow Patrol. Zeker die laatste was toen al indrukwekkend! Om ongeveer 21:00 starte U2!
Een prachtige dag, of om in U2 termen te spreken, A Beautiful Day die nu alweer 2 jaar geleden is. Maar de herinnering voelt nog erg goed!
Personal message van Kaiser Chiefs/Muziek
Binnenkort zal het optreden op 3FM te beluisteren zijn, maar omdat jij het album tegelijk met het kaartje voor het optreden gekocht hebt krijg jij van ons alvast binnenkort een live track opgenomen in de Paradiso opgestuurd! Zodra de opname gereed is zal deze je per post opgestuurd worden. Houd dus je brievenbus in de gaten!
Oh bekijk hier het filmpje die Ricky en Simon hebben ingesproken
Superieure Henin wint eindstrijd/Nieuws
Het toernooi om de open Franse titel op de banen van Roland Garros is voor het derde jaar op rij gewonnen door Justine Henin. De Waalse versloeg in de finale de Servische Ana Ivanovic.
Het duel tussen de ervaren Henin en het talent Ivanovic begon veelbelovend, maar al snel kwam de Belgische op stoom, ging de Servische fouten maken en was er van een spannend gevecht geen sprake meer. Met 6-1, 6-2 veroverde Henin haar zesde Grand Slamtitel.
Reacties.../Algemeen
Ik kreeg een mail dat op een reactie deze niet wordt toegevoegd en er doorgelinkt wordt naar een spam website. Hmmm, vervelend. Nu begreep ik verder, dat als je bij een reactie je e-maildres blanco laat (dus niet invult) het wel goed gaat. Kortom, reageer, leuk, maar het invullen van je e-mailadres is niet nodig. Zal 's uitvissen hoe dit kan en beter nog, op te lossen is. Oh ja, je kunt ook emoticons gebruiken in een reactie.
Bono niet onder de indruk van G8/U2
Bono is niet onder de indruk van het bedrag dat de leiders van de G8 hebben toegezegd voor het bestrijden van ziekten in Afrika. Volgens de U2-zanger kramen de leiders met opzet "verwarrende en misleidende" taal uit.
Iconen doen het goed in Nederlandse albumlijst/Muziek
Bruce Springsteen en Paul McCartney komen volgende week hoog binnen in de Nederlandse Mega Album Top 100.
The Boss staat dan met 'Live in Dublin' op vier en McCartney met 'Memory almost full' op zes.
Rechter citeert 42 keer Beatles in vonnis/Nieuws
In het Amerikaanse Montana heeft een rechter zich eens van een heel muzikale en creatieve kant kunnen laten zien. Toen de rechter aan de 20 jarige Andrew McCormack vroeg wat zijn straf zou moeten zijn voor het stelen van bier zei je jongen daarop 'zoals de Beatles zeggen Let It Be'. De rechter kon de jongen echter aftroeven door hem in zijn vonnis met 42 verschillende citaten van zijn favoriete band om de oren te slaan.
Bron: HLN.be
De nieuwe OOTS/U2
Heel mooi is de remix van Original Of The Species. De zogenaamde "Killahurtz Casa De Angeles mix". De link hebben we van u2spain.es.
Instant Karma: Save Darfur/U2
U2 heeft heeft voor het John Lennon Amnesty album het nummer "Instant Karma" opgenomen om de aandacht te vestigen op de crisis in Darfur.

Aaah Kansas City/Nieuws
Aaah kansas city, gonna get my baby back home, a yeah yeah
I’m goin’ to kansas city, gonna get my baby back home, a yeah yeah
Bij een wereldrecordpoging in de Amerikaanse stad Kansas City hebben zondag bijna zeventienhonderd gitaristen tegelijkertijd 'Smoke on the water' van Deep Purple gespeeld. Voor velen onder hen was de hit uit de jaren ’70 het eerste nummer dat zij ooit op de gitaar leerden spelen.
Er waren zelfs deelnemers vanuit Duitsland naar Kansas City afgereisd om daar in een honkbalstadion aan de recordpoging deel te nemen. Het oude record stond op 1.323 deelnemers en werd in 1994 gevestigd. Volgens de eerste schattingen speelden zondag 1.683 mensen de melodie op hun (akoestische) gitaar. De radiozender die de recordpoging organiseerde zal een deelnemerslijst en videomateriaal naar de uitgever van het Guinness Book of World Records sturen om het record zijn officiële status te geven.
Fluorescent Adolescent/Muziek

Al eerder heb ik mijn enthousiasme gesproken over Favourite Worst Nightmare. Het laatste gave album van de Arctic Monkeys. Hun eerste single van die CD is Brainstorm die ik niet echt geweldig vind. Alhoewel werd deze op Pinkpop toch wel ontzettend lekker gespeeld!
Hun nieuwe single, deze week de 3FM megahit, is wat mij betreft het lekkerste nummer van de CD. Na de klik zie je een live opname van Fluorescent Adolescent, omdat een officiële er nog niet is.
Kritische toon van Stewart Copeland/Muziek
De drummer van de Britse rockband The Police, Stewart Copeland, vindt het begin van de langverwachte comebacktournee van zijn band ,,ongelooflijk zwak''.
Op zijn website hekelt hij zanger Sting en gitarist Andy Summers die tijdens het spelen van grote wereldhits fout op fout zouden hebben gestapeld. Ook zelf zou hij misslagen hebben gemaakt.
The Police begon deze week in het Canadese Vancouver aan de wereldtournee, die in september ook Nederland aandoet. Volgens Copeland heeft hij ondanks zijn kritiek wel lol gehad en hij verwacht dat allemaal wel goed zal komen als de tournee vordert.
Bron: metronieuws.nl
MTV Unplugged komt terug/Muziek
Muziekzender MTV komt in de zomer met een nieuwe reeks van het televisieprogramma Unplugged. Daarin worden bekende zangers en bands gevraagd op te treden in een akoestische setting. Deelnemers aan de nieuwe serie zijn onder meer The Police, Bon Jovi, Mary J. Blige en John Mayer.
Mengpaneel 3FM defekt/Radio
Rob Stenders heeft donderdagmiddag drinken gemorst op het mengpaneel van 3FM.
Radio 2 ook met Album top-100/Radio
Nog even snel een radiotip! Onlangs nog de 3FM de 'Hemelse 100', momenteel is er een album lijst op Radio 2 op zender. Hieronder staat de top-10, maar via de Radio 2 website kun je de hele lijst bekijken!
Slechts 2 albums van U2 staan in de complete top-100. Op nummer 48 staat het uit 1984 afkomstige The Unforgettable Fire in de lijst.
De Album Top 100 is samengesteld door luisteraars van Radio 2.
1 Eagles - Hotel California
2 Crosby, Stills, Nash and Young - Deja Vu
3 Fleetwood Mac - Rumours
4 Beatles - Sgt. Peppers lonely hearts club band
5 Dire Straits - Brothers in arms
6 Pink Floyd - Dark side of the moon
7 Simon & Garfunkel - Bridge over troubled water
8 Pink Floyd - Wish you were here
9 Queen - A night at the opera
10 U2 - The Joshua tree
We're blogging live/Algemeen
We're live "up and running"!
Welkom op het nieuwe weblog van Kick FM! De afgelopen periode is deze weblog uitgetest, aangepast etc. Zeker nog niet klaar, want er zijn veel mogelijkheden. Niet alleen voor de berichtjes, maar ook voor de extra's. Leuke toevoegingen aan de lay-out. Deze weblog wordt gehost door Kick FM en niet door een gratis dienst, zoals web-log.nl. Zoals je misschien wel weet, heb ik daar ook (tot gisteren nog) berichtjes geplaatst. Omdat ik toch iets meer wilde en het meer zelf in controle wilde hebben, ben ik op zoek gegaan naar "iets anders". Alle oude berichten die te vinden waren op kickfm.web-log.nl staan overigens ook op deze blog (heb ze gelukkig niet over hoeven typen hoor). Ik heb er zeer veel zin in, hopelijk denk jij er ook zo over!
Verder: De weblog houd ik niet alleen bij! Corina, Patricia en Walter bloggen hier mee! Dat maakt het onderhouden van logjes net iets makkelijker, komt niet alles van mijn toetsenbord, waardoor de diversiteit van berichtjes leuker wordt. Ik denk van wel in ieder geval! Daarmee wens ik hun ook veel blogplezier!



We are the angry mob, we read the papers everyday.

Jack White heeft het er maar druk mee. Met ex-vrouw Meg White heeft hij zojuist met Icky Thump de beste White Stripes-plaat ooit gemaakt. Intussen oefent hij ook alweer met zijn tweede band The Raconteurs van nieuwe plaatopnames. En nu bereikt ons het nieuws dat hij ook weer gaat acteren in een speelfilm. In
The original band of Richard Ashcroft, Nick McCabe,Simon Jones and Pete Sailsbury have got together for the first time in almost a decade.




Al ruim 12 jaar een begrip op de Nederlandse podia en bij de U2 fans.
Binnenkort zal het optreden op 3FM te beluisteren zijn, maar omdat jij het album tegelijk met het kaartje voor het optreden gekocht hebt krijg jij van ons alvast binnenkort een live track opgenomen in de Paradiso opgestuurd! Zodra de opname gereed is zal deze je per post opgestuurd worden. Houd dus je brievenbus in de gaten!



